Thermomix TM7 – nowy wielofunkcyjny robot kuchenny. Premiera i spodziewane nowości

 

 

Od daty premiery pierwszego modelu Thermomixa minęło ponad 60 lat. Na przestrzeni tych wszystkich lat pojawiały się kolejne urządzenia sygnowane marką Vorwerk, które stanowiły nieodzowny element wyposażenia kuchni każdego zapalonego kucharza. Obecnie najnowszym modelem jest Thermomix TM6 i chociaż cieszy się on niesłabnącą popularnością, to wiele osób zadaje sobie pytanie, czy i kiedy nastąpi premiera najnowszego modelu, czyli TM7.

prezentacja

Thermomix – niezbędny robot kuchenny dla każdego

Bez dwóch zdań, rozwiązania technologiczne, które z roku na rok coraz bardziej ułatwiają codzienne życie, są niezwykle przydatnym elementem codzienności każdego człowieka. Jednym z takich urządzeń jest właśnie Thermomix, który od lat cieszy się popularnością wśród pasjonatów kulinariów oraz wymagających entuzjastów nowoczesnych rozwiązań.

Wraz z rosnącą popularnością Thermomixa wiele osób zastanawia się, kiedy może pojawić się najnowszy model urządzenia – Thermomix TM7. Wśród wielu informacji znaleźć można liczne spekulacje, jednak żadne z nich nie pochodzą z wiarygodnego źródła, tzn. od samej firmy Vorwerk oraz jej przedstawicieli handlowych. Zatem kiedy można oczekiwać premiery najmłodszego projektu marki Vorwerk?

agggg

Lata przerwy między kolejnymi modelami, czyli ile jeszcze trzeba czekać na robota Thermomix TM7

W przeszłości nabywcy byli zmuszeni czekać dłuższy czas na debiut nowszej wersji wielofunkcyjnego robota Thermomix. Między premierą modelu TM31 a następnym, TM5, upłynęło aż 11 lat. Model Thermomix TM6 zadebiutował 5 lat później. Biorąc pod uwagę, że TM6 został wprowadzony na rynek w marcu 2019 roku, można przewidywać, że TM7 zostanie zaprezentowany nie wcześniej niż w 2024 roku. Jednak to jedynie spekulacje. Faktycznie, nikt nie jest pewny daty debiutu najnowszej edycji robota.

Vorwerk do tej pory nie podzielił się żadnymi konkretnymi informacjami dotyczącymi ewentualnej premiery. Dodatkowo, firma niedawno wprowadziła nowy produkt – stację Thermomix Friend, która stanowi uzupełnienie dla modeli TM6 i TM5. Jest to tylko jeden z argumentów sugerujących, że na debiut urządzenia Thermomix TM7 będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

W związku z tym wszystkim warto zachować spokój i cierpliwość podczas oczekiwań na oficjalne komunikaty ze strony Vorwerk. Kiedy tylko pojawią się nowości, niewątpliwie klienci marki Vorwerk dowiedzą się o tym jako jedni z pierwszych!

 

W oczekiwaniu na robota Thermomix TM7 poznaj lepiej pozostałe produkty marki Vorwerk

W obliczu tych informacji rodzi się pytanie, czy warto wyczekiwać na Thermomix TM7. Odpowiedź nie jest jednoznaczna – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Jeżeli do tej pory nie miałeś robota kuchennego i pragniesz uproszczenia codziennego gotowania, chciałbyś przyspieszyć przygotowywanie posiłków, oszczędzić pieniądze oraz urozmaicić kulinarną rutynę – Thermomix TM6 z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Urządzenie to oferuje aż 20 zaawansowanych funkcji, takich jak przygotowywanie potraw sous-vide, karmelizowanie, miksowanie, ważenie czy fermentowanie. Możesz być pewny, że TM6 dostarczy wszystko, czego oczekujesz od nowoczesnego robota kuchennego. W końcu jest to najświeższy model w ofercie renomowanej niemieckiej firmy Vorwerk.

Co więcej, Thermomix TM6 regularnie otrzymuje aktualizacje, a najnowsza przystawka do krojenia jest kompatybilna także z wersją TM5. W praktyce oznacza to, że posiadacze TM6 będą mogli cieszyć się nowościami i dodatkami przez wiele lat, nawet po premierze następnego modelu.

Nie wiadomo kiedy dokładnie zostanie zaprezentowany nowy model, więc warto zastanowić się, czy opłaca się czekać przez nieokreślony czas. Biorąc pod uwagę potencjalny wzrost cen spowodowany inflacją, czekanie z zakupem nie będzie racjonalnym wyborem. Na ten moment TM6 to bezkonkurencyjny robot kuchenny oferujący wszystkie funkcje, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego kucharza.

 

353638414 18

Thermomix TM7 – co mogłoby się zmienić w najnowszej wersji urządzenia?

Jedną z najbardziej oczekiwanych innowacji, która mogłaby mieć duży wpływ na jakość użytkowania Thermomixa TM7, mogłaby być funkcja sterowania głosem.

Podczas gotowania zanieczyszczone dłonie mogą sprawiać trudność w obsłudze ekranu dotykowego, dlatego funkcja wyszukiwania głosowego byłaby świetnym dodatkiem. Choć wielu z nas marzy o tym, żeby Thermomix TM7 pracował bardziej dyskretnie, zwłaszcza podczas kruszenia lodu czy blendowania mrożonych owoców, warto byłoby to uwzględnić w następnym modelu.

Niektórzy użytkownicy Thermomixa, którzy mają większe rodziny, sugerują, że przydałoby się zwiększenie pojemności naczynia miksującego do 3 lub nawet 4 litrów. Choć taka zmiana mogłaby się sprawdzić podczas większych spotkań rodzinnych, gdzie Thermomix jest kluczowym sprzętem, na ogół takie rozwiązanie mogłoby przynieść więcej problemów niż korzyści. A przecież jeśli niezbędna jest większa pojemność, warto sprawdzić więcej informacji na temat dostawki Thermomix Friend – stacji gotującej, która pozwala na jednoczesne gotowanie w dwóch naczyniach!

Thermomix TM7 – wszystko, co do tej pory wiemy na jego temat

Data premiery najnowszego modelu Thermomix pozostaje tajemnicą. Nie jest pewne również to, czy najnowsza wersja tego urządzenia będzie nazywać się TM7. Nie ma informacji na temat wyglądu, funkcji czy innowacji, które będą prezentowane w nadchodzącym modelu Thermomix. Nieznana jest również oficjalna cena tego wielozadaniowego urządzenia.

Jeśli jesteś zainteresowany oryginalnym Thermomixem od firmy Vorwerk, napisz do mnie. Jako przedstawicielka handlowa tej marki z przyjemnością przedstawię Ci jego niezwykłe możliwości. We współpracy ze mną – ekspertem od Thermomixa – poznasz każdy zakamarek tego urządzenia. Jeśli zdecydujesz się na zakup, zapewnię Ci dostęp do wszystkich dostępnych wersji i opcji Thermomixa.

Zwróć uwagę na to, aby kupić robota Thermomix wyłącznie bezpośrednio od autoryzowanego przedstawiciela. Firma Vorwerk przestrzega przed kupnem urządzenia z nieoficjalnych źródeł, ponieważ na tak zakupione produkty nie przysługuje rękojmia.

IMG 4357 1
Udostępnij wpis:

Podobne wpisy