Thermomix – nowoczesne rozwiązanie w Twojej kuchni. Ile kosztuje Thermomix w 2023 roku?

 

 

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób odkrywa radość płynącą z gotowania w domu. Przygotowywanie zdrowych i pysznych posiłków dla rodziny to nie lada wyzwanie, ponieważ bardzo często okazuje się, że brakuje licznych narzędzi i czasu. Na szczęście istnieje rozwiązanie – Thermomix! Ten rewolucyjny produkt stworzony z myślą o prawdziwych kuchennych odkrywcach ułatwi każdą kuchenną przygodę. Jaka jest obecnie cena Thermomixa, czy w 2023 roku zmieniła się jego cena?

prezentacja

Cena Thermomixa w 2023 roku – wszystko, co musisz wiedzieć na ten temat

Thermomix to niezwykły produkt. Jako zaawansowany robot kuchenny oferuje liczne rozwiązania i udogodnienia, które ułatwiają gotowanie pełnowartościowych posiłków, takich jak zupy, drugie dania czy nawet ciasta i pieczywo. Dzięki rozbudowanemu systemowi oraz funkcjom gotowania Thermomix to urządzenie, którego z pewnością nie może zabraknąć w żadnej kuchni.

agggg

Thermomix TM6 – cena w 2023 roku

W 2023 roku cena nowego modelu Thermomixa – TM6 – wynosi 5995 złotych. Obejmuje ona nie tylko samego robota kuchennego, ale również różnorodne akcesoria mające realny wpływ na poprawę jakości gotowania. I tak w zestawie znajdziemy: koszyczek, miarkę, motylek, osłonę przed rozpryskiwaniem, a także przystawkę Varoma, książkę kucharską i co istotne – bezpłatny dostęp do przepisów Thermomix Cookidoo na okres 6 miesięcy!

 

Zestaw Thermomix – ile kosztuje Thermomix w zestawie?

Zakup Thermomixa to decyzja podejmowana w oparciu o liczne rekomendacje, spotkanie z przedstawicielem, a także własne doświadczenia. Thermomixa można kupić w zestawie również w zestawie, i jest to lepsze rozwiązanie, niż myślisz!

Cena zestawu Thermomix TM6 w połączeniu z urządzeniem Thermomix Friend jest uzależniona od wybranych opcji zakupu.

W przypadku decyzji o zakupie zestawu Thermomix wraz ze stacją Thermomix Friend całkowity koszt wyniesie 7710 zł, co przekłada się na oszczędność w wysokości 480 zł w porównaniu z zakupem tych elementów oddzielnie.

Jeśli natomiast jesteś zainteresowany tylko stacją Thermomix Friend wraz z naczyniem miksującym przeznaczonym dla modelu TM6 lub TM5, cena wyniesie 2195 zł.

Jeżeli potrzebujesz jedynie samej stacji Thermomix Friend, bez naczynia miksującego, to koszt wynosi 1715 zł.

Jak widzisz, możliwości jest wiele, a każdą z nich można dopasować do indywidualnych potrzeb.

 

353638414 18

Płatność za Thermomixa – jaką formę wybrać?

Decyzja o zakupie Thermomixa podjęta? W takim razie zapoznaj się z możliwymi formami płatności za to niezwykłe urządzenie kuchenne.

Jedną z najczęściej wybieranych form transakcji jest płatność gotówką. Równie często klienci dokonują płatności kartą lub wybierają płatność rozłożoną na raty. W przypadku tej ostatniej dostępna jest oferta zakupu Thermomixa na raty z niskim oprocentowaniem. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie dla osób chcących rozłożyć koszty robota kuchennego na kilka miesięcy. Oprocentowanie takiej raty w skali roku wynosi zazwyczaj około 0,7%. Co istotne, kilka razy w roku organizowane są również specjalne akcje promocyjne. To właśnie wtedy istnieje możliwość zakupu Thermomixa na raty 0%. W praktyce oznacza to, że cena zakupionego Thermomixa wynosi tyle samo, ile kwota nabytego sprzętu za gotówkę. Jeśli chcesz skorzystać z rat 0%, uważnie śledź wszystkie informacje!

Jak kupić urządzenie Thermomix?

Thermomix to wyjątkowe urządzenie, dlatego też firma Vorwerk postawiła na prowadzenie jego sprzedaży poprzez swoich przedstawicieli. Ta bezpośrednia sprzedaż ma wiele zalet, których nie znajdziesz wśród licznych ofert sprzedających roboty kuchenne na portalach aukcyjnych. Ogłoszenia te najczęściej proponują nieco niższą cenę, jednak taki zakup wiąże się ze sporym ryzykiem.

Kupując bezpośrednio, możesz:

  • osobiście zapoznać się z urządzeniem i dowiedzieć się o nim więcej podczas prezentacji,
  • skorzystać z doświadczenia przedstawiciela podczas wspólnego gotowania,
  • mieć pewność legalnego pochodzenia Thermomixa,
  • uzyskać dostęp do najnowszego oprogramowania i platformy Cookidoo,
  • korzystać ze wsparcia po zakupie.

Dodatkowo zakup od producenta zapewnia 2-letnią gwarancję oraz opcję dodatkowych 3 lat bezpłatnych napraw. W sumie daje to 5 lat wsparcia technicznego dla urządzenia, które dzięki swoim licznym rozwiązaniom, stanie się centrum kuchennego królestwa.

IMG 4357 1

Thermomix 2023 – czy warto zdecydować się na jego zakup?

Thermomix to robot kuchenny, który poprawia nie tylko jakość gotowania, ale również usprawnia sam proces, który niejednokrotnie jest czasochłonny. Dlatego na pytanie, czy warto kupić Thermomix, należy przede wszystkim odpowiedzieć w oparciu o własne potrzeby. Jeśli w kuchni spędzasz dużo czasu, a gotowanie jest nie tylko obowiązkiem, ale również pasją, a przy tym chcesz ułatwić sobie przygotowywanie dań – Thermomix będzie idealnym rozwiązaniem, którego szukasz.

Urządzenie to umożliwia przygotowanie skomplikowanych potraw w łatwiejszy i szybszy sposób. Dzięki systemom gotowania dania są nie tylko smaczniejsze, ale również zdrowsze, ponieważ przepisy są skomponowane w taki sposób, że w trakcie samego procesu gotowania nie trzeba stosować żadnych konserwantów czy sztucznych dodatków.

Zakup Thermomixa powinny rozważyć również osoby chcące zaoszczędzić czas i pieniądze oraz te, dla których gotowanie stanowi raczej problem, nie przyjemność. Robot kuchenny wyposażony w funkcje ułatwiające czynności związane z gotowaniem zastępuje inne urządzenia kuchenne, dzięki czemu Twoja przestrzeń i portfel mogą odetchnąć.

Jedną z największych zalet Thermomixa jest łatwość jego obsługi oraz czyszczenia, a to oznacza, że każdy będzie mógł bez trudu z niego korzystać i przygotowywać pyszne posiłki dla siebie i dla innych!

Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie odpowiem na wszystkie pytania!

Udostępnij wpis:

Podobne wpisy