Hello World!

Witajcie,
Ta strona to zapewne kolejny krok w moim rozwoju zawodowym. Myślę też, że będzie ogromną pomocą szczególnie zakładka F&Q w której znajdziecie najczęściej zadawane pytania i oczywiście odpowiedzi na nie;)

Śmiało mogę powiedzieć, że praca przedstawiciela Thermomix jest pracą moich marzeń! Uwielbiam gotować, poznawać nowych ludzi, dzielić się swoimi doświadczeniami.. a wszystko to mogę pogodzić z opieką nad moją córeczką- na czym najbardziej mi zależało podejmując współpracę z firmą Vorwerk.

Praca ta miła być czymś na chwilę- chyba nawet bardziej zależało mi na wyjściu z domu kiedy byłam na urlopie macierzyńskim i w tedy przez myśl nawet mi nie przeszło, że w przyszłości rozkręci się to tak bardzo, że zrezygnuje z pracy na etacie! A to wszystko dzięki Wam- moim wspaniałym klientom którzy mi zaufali zapraszając mnie do swoich domów i decydując się na zakup urządzenia właśnie ode mnie pomimo tysiąca przedstawicieli w całej Polsce!

To właśnie dla Was idę krok do przodu- tworząc własną stronę internetową! Myślę, że na moim blogu znajdziecie wszystkiego po trochę;) Będą własne przepisy, będą relacje ze spotkań z Wami, wszystkie aktualności dotyczące obecnych promocji, pokażę też jak wygląda moja praca „od kuchni” i na pewno nie zabraknie tutaj trochę codzienności z życia matki!;)

Zdradzę Wam, że ta strona to dopiero początek! Idzie nowe.. kolejny przełomowy etap w moim życiu! Ale na razie nie mogę Wam zdradzić szczegółów! Trzymajcie kciuki i bądźcie czujni a już niebawem.. 🙂

Ściskam mocno,
Aga

Aaa.. i poznajcie moją rodzinkę!
Dawid i Nel to niemożliwe wariaty ;D Ale ja do tych „spokojnych” chyba też nie należę ;D

368E8B2A 06BB 45EF 9DAE DAE056232D50

Udostępnij wpis:

Podobne wpisy