Oferta 1-20.10 WYJĄTKOWY PREZENT O WARTOŚCI 1065zł!
Mam dla Was wyjątkową ofertę! Każdy kto zdecyduje się na zakup urządzenia Thermomix w dniach
1-20.10 w prezencie zupełnie za darmo otrzymuje drugie kompletne naczynie miksujące!
Jest to wyjątkowy prezent dlatego jeśli zastanawiasz się nad zakupem urządzenia Thermomix nie przegap tak wyjątkowej okazji!


Drugie naczynie jest ogromnym ułatwieniem w procesie gotowania. Wszystkie elementy Thermomix możesz myć w zmywarce również naczynie, dlatego kiedy jedno jest w trakcie procesu mycia drugie zawsze jest w gotowości do pracy!
Ogromną korzyść zauważysz również w momencie wypieków czy to pieczywa czy ciast. Często w przepisach pojawia się informacja aby ciasto np na chleb pozostawić w naczyniu miksującym do wyrośnięcia. Mając drugie naczynie oszczędzasz czas i w tym samym czasie możesz przygotowywać już kolejny przepis.
I najważniejsze! Jeśli w przyszłości będziesz myślał/a o zakupie Thermomix Friend nie musisz wydawać 2195zł na zakup kompletu czyli stacji TMF razem z naczyniem tylko wystarczy, że dokupisz samą stację Thermomix Friend, która oczywiście będzie tańszym wydatkiem!

Jak widzisz dodatkowe naczynie to naprawdę bardzo przydatna rzecz ale przede wszystkim ze względu na swoją wartość ponad tysiąca złotych jest prezentem, który szkoda byłoby przegapić!

Kompletne naczynie miksujące to:
-naczynie miksujące
podstawa naczynia miksującego
-nóż miksujący
-miarka
-pokrywa
-koszyczek

Różne formy płatności:
*gotówka
*przelew
*raty

Zapraszam do kontaktu!
Możliwość wstępnej symulacji ratalnej telefonicznie.

Twój Przedstawiciel,
Aga
tel: 787-253-527

Udostępnij wpis:

Podobne wpisy